محبوبیت ترامپ به پایین‌ترین سطح خود رسیده است

Posted by

کاهش ترافیک و تردد روان در جاده‌ها/ اعمال محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران-قم

یک نظرسنجی مشخص کرد که محبوبیت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به پایین‌ترین سطح خود از زمان آغاز ریاست جمهوری رسیده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، این نظرسنجی بعد از آن انجام شد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا متهم به سوء مدیریت اطلاعات محرمانه و مداخله در تحقیقات دفتر تحقیقات فدرال آمریکا اف‌بی‌آی شد.

نظرسنجی انجام شده از سوی رویترز/ایپسوس در تاریخ ۱۴ – ۱۸ مه نشان داد که ۳۸ درصد از آمریکایی‌ها عملکرد ترامپ را تایید می‌کنند در حالی که ۵۶ درصد عملکرد او را تایید نکردند و ۶ درصد نیز گزینه ترکیبی از هر دو انتخاب کردند.

این در حالی است که در یک هفته گذشته ترامپ دستخوش مناقشه‌هایی نظیر افشای اطلاعات محرمانه آمریکا به روسیه شد.

همچنین جیمز کومی،‌ مدیر سابق اف‌بی‌آی نیز براساس برخی گزارش‌ها پیشتر در یادداشت‌هایی از بابت اینکه رئیس‌جمهور او را برای متوقف کردن تحقیقات درباره روابط کمپین ترامپ با روسیه تحت فشار قرار داده بود، اظهار نگرانی کرد.

همچنین این نظرسنجی نشان داد: در میان جمهوری‌خواهان ۲۳ درصد عملکرد ترامپ را تایید نکردند در حالی که چند روز پیش نظرسنجی مشابهی این میزان را ۱۶ درصد اعلام کردند.

این کاهش حمایت جمهوری‌خواهان از ترامپ به نظر دلیل اصلی رسیدن محبوبیت ترامپ به پایین‌ترین سطح خود است.

نظرسنجی مذکور در سراسر آمریکا و به زبان انگلیسی انجام شد و ۱۹۷۱ فرد بزرگسال شامل ۷۲۱ جمهوری‌خواه و ۷۹۵ دموکرات در آن شرکت کرده بودند و حاشیه خطای نظرسنجی ۳ درصد بود.

کاهش ترافیک و تردد روان در جاده‌ها/ اعمال محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران-قم