کلاهبرداری با فروش بلیت قلابی عراق

Posted by

چگونه مصرف سوخت خودرو در زمستان را کاهش دهیم؟

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری درباره خرید بلیت هواپیما از مبادی غیرمجاز هشدار داد.

به گزارش صدا و سیما، رضا جعفرزاده گفت : متاسفانه بعضی افراد سودجو از ازدحام و شدت علاقه مردم به حضور در مراسم اربعین حسینی (ع) ، سوء استفاده می کنند و بلیت های تقلبی می فروشند که نه پروازی برای آن در نظر گرفته شده و نه صندلی به آن اختصاص یافته است.

جعفرزاده از متقاضیان سفر به نجف و بغداد خواست فقط به اخبار سازمان هواپیمایی کشوری توجه کنند و به دفاتری که بروی خروجی سایت سازمان خود قرار گرفته است، مراجعه کنند.
 
وی گفت: حتی برای تطبیق صحت و سقم اعتبار و بلیت همه شرکت های هواپیمای این امکان فراهم شده است که بلیت های واقعی از بلیت تقلبی تشخیص داده شود واعتبار سنجی انجام گیرد.

رضا جعفرزاده گفت:  با هماهنگی دستگاههای نظارتی ، نرخ بلیت هواپیما در پروازتهران -نجف-بغداد معادل یک میلیون و 100 هزار تومان و پرواز مشهد-بغداد-نجف  برابر یک میلیون و 350 هزار تومان تعیین شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از متقاضیان بلیت هوایی خواست در صورت مشاهده هر گونه فروش بلیت خارج از چارچوب اعلام شده ، از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی cao.ir a شکایات خود را اعلام کنند تا برخوردهای لازم با متخلفان احتمالی صورت گیرد.
 
جعفرزاده همچنین شماره تلفن 02161022350 را برای دریافت هرگونه گزارش برای فروش بلیت تقلبی اعلام کرد.

چگونه مصرف سوخت خودرو در زمستان را کاهش دهیم؟