ساعت 20/ پس از 12 ساعت معطلی/ قطار دوم تبریز ـ مشهد به سمت مشهد حرکت کرد

Posted by

داعش وعده 50 نوع حوری به عناصر خود داد

قطار دوم تبریز ـ مشهد بالاخره بعد از 12 ساعت گرفتار شدن در ایستگاه گرداب به سمت مشهد حرکت کرد.

به گزارش فارس از تبریز، قطار دوم مسیر تبریز ـ مشهد که ساعت 12:50 روز گذشته با فاصله یک ساعته از قطار حادثه‌دیده از تبریز به سمت مشهد حرکت کرده بود و ساعت 8 صبح امروز در ایستگاه گرداب متوقف شده بود، دقایقی قبل به سمت مشهد حرکت کرد.

قطار دوم تبریز ـ مشهد بعد از 12 ساعت توقف در ایستگاه گرداب در استان سمنان دقایقی قبل بعد از سوار کردن مردن مسافران خود به سمت مشهد حرکت کرد.

برخورد دو قطار مسافری سمنان-مشهد و تبریز-مشهد در ایستگاه هفت‌خوان و در ساعت 07:45 صبح امروز، موجب کشته و زخمی شدن تعدادی از مسافران و عوامل فنی راه‌آهن شد.

در این سانحه 4 تن از ماموران فنی راه آهن و تنی چند از مسافران جان باختند.

‌ساعت ‌07:45‌‌ صبح‌ امروز جمعه دو قطار مسافر‌ی سمنان – مشهد متعلق به شرکت ریل ترابر سبا و‌ ‌تبریز-مشهد متعلق به شرکت حمل و نقل ریلی رجاء در ایستگاه هفت‌خوان در ناحیه راه‌آهن شمال شرق کشور بین دامغان و سمنان با یکدیگر برخورد می‌کنند که‌ این حادثه به کشته و زخمی شدن تعدادی از مسافران انجامید.‌

در این حادثه قطار ‌تبریز‌-مشهد در ایستگاه هفت خوان بین دامغان و سمنان در بلاک فرعی متوقف بوده است، که قطار ‌سمنان – مشهد از پشت به این قطار برخورد می‌کند.

‌در این حادثه لکوموتیو‌ قطار ‌سمنان‌ – مشهد و تعدادی از واگن‌های دو قطار‌ دچار حریق‌ و برخی واگن‌‌ها از ریل خارج می‌شوند.

داعش وعده 50 نوع حوری به عناصر خود داد