بانک سرمایه قهرمان لیگ برتر والیبال شد

Posted by

چند توصیه مهم به مسافران نوروزی

به گزارش ایسنا، دومین بازی فینال لیگ برتر والیبال بین دو تیم پیکان و بانک سرمایه از ساعت 17:40 دقیقه یکشنبه 22 اسفند در خانه والیبال آغاز شد که این بازی با قهرمانی بانک سرمایه به پایان رسید.

معنوی نژاد، معروف، مرندی،مصطفی وند، اسمعیل نژاد، نظری افشار، با مربی گری پیمان اکبری برای پیکان و عبادی پور، ژیگادلو، موسوی،قائمی،ظریف و محمودی با مربی گری مصطفی کارخانه برای بانک سرمایه بازی را آغاز کردند.

بازی اول دو تیم با نتیجه 3-2 به نفع بانک سرمایه به پایان رسید و پیکانی ها تلاش می کردند با برتری در این دیدار کار تعیین قهرمان را به بازی سوم بکشانند.

ست اول

در ست اول این دیدار ابتدا تیم بانک سرمایه موفق شد از حریفش پیش بیفتد اما در ادامه توپ  گیری های خوب بازیکنان پیکان باعث شد شاگردان اکبری پیش بیفتند.
 دو تیم در امتیاز 18 به تساوی رسیدند و سرویس میلاد عبادی پور در زمین پیکان با دریافت خوبی مواجه نشد و امتیاز 19 برای بانک سرمایه به دست آمد.
دفاع جلالی برابر بازیکنان پیکان امتیاز 20 را به دست آورد تا اختلاف امتیاز دو تیم به عدد 2 برسد.
حضور فلاح در خط سرویس هم کمکی به پیکانی نکرد و بازی 23-21 شد تا بانک سرمایه در آستانه برد ست اول باشد.
در حالی که بانک سرمایه تنها یک امتیاز برای بردن این ست احتیاج داشت ، فرهاد نظری افشار کار را به تساوی 24-24 رساند.
توپ گیری اشتباه پیکان باعث شد توپ به زمین بانک سرمایه برگردد و محمد موسوی هم با فرصت طلبی امتیاز برتری تیمش را به دست آورد تا ست اول که نزدیک و پرهیجان بود 29-31 به نفع بانک سرمایه به پایان برسد.

ست دوم

در ست دوم این دیدار بانک سرمایه توانست از حریفش پیش بیفتد اما خیلی زود بازیه به تساوی 12-12 رسید.
سرویس قائمی برای بانک سرمایه تبدیل به امتیاز 16 شد تا وقت استراحت فنی دو تیم در امتیاز 16-13 رقم بخورد.
در امتیاز 16-14 اعتراض بازیکنان پیکان برای دادن امتیاز 17 به حریف باعث شد بین سعید معروف  و پیمان اکبری با داور بازی بحث جدی پیش بیاید.
دفاع موسوی و ژیگادلو برابر معنوی نژاد بازی را 21-16 به نفع بانک سرمایه کرد. محمد  فلاح توانست از خط سرویس یک امتیاز برای تیمش به دست بیاورد اما سرویس بعدی او به تور خورد تا امتیازش برای بانک سرمایه باشد.
سرویس نیکولا کواچویچ پیکانی ها به تور برخوردکرد تا ست دوم هم با نتیجه 25 بر 20 به نفع بانک سرمایه به پایان برسد تا این تیم برای قهرمانی در لیگ یک ست فاصله داشته باشد.

ست سوم

اولین امتیاز این ست را شهرام محمودی برای بانک سرمایه به دست آورد.
در ادامه بازیکنان پیکان که روحیه خود را از دست داده بودند نتوانستند بازی خوبی ارائه کنند تا بانک سرمایه با نتیجه 16-8 از حریفش پیش بیفتد و فقط 9 امتیاز تا کسب عنوان قهرمانی فاصله داشته باشند.

در نهایت ست سوم با نتیجه 25 بر 18 به نفع بانک سرمایه به پایان رسید تا این تیم با برتری قاطع 3-0 در دیدار دوم و برتری 3-2 در دیدار نخست قهرمان لیگ برتر والیبال ایران شود.
امیر غفور به دلیل مصدومیت در بازی قبل برای پیکان در این بازی به میدان نرفت و ازمیان تماشاگران بازی را دنبال می کرد.

تیم بانک سرمایه در فصل گذشته هم همراه با پیکان به فینال لیگ رسید و با برتری برابر این تیم قهرمان لیگ شد. این دومین قهرمانی پیاپی بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال بود.
پیش از این دیدار تیم شهرداری ارومیه با برتری برابر سایپا در جایگاه سوم لیگ قرار گرفت.

چند توصیه مهم به مسافران نوروزی