پورموسوی: من هم اگر جای پرسپولیسی‌ها بودم بالا و پایین نمی‌پریدم!

Posted by

نقص فنی، هواپیمای تهران به مقصد یزد را به فرودگاه مهر اباد بازگرداند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: داور با پرسپولیسی‌ها مهربان بود و آنها نباید هم اعتراض می‌کردند.

به گزارش فارس، سیروس پورموسوی پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت:‌ به هر دو تیم تبریک می‌گویم بازی قشنگی بود البته به بازیکنان خودم تبریک ویژه‌تری می‌گویم. نمی‌توانم بگویم بازنده شدیم زیرا نیمه دوم توپ و میدان در اختیارمان بود.

پورموسوی در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها با وجود اعلام نشدن یک پنالتی به سودشان اعتراضی به داور نکردند و بالا و پایین نپریدند، گفت: من هم جای آنها بودم بالا نمی‌پریدیم تیم یک بر صفر جلو بودند و داور تمام سوت‌های 50 – 50 را به آنها می‌داد از این داور خوب گلایه داریم زیرا با بازیکنان حریف خیلی مهربان بود.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت چه مهربانی با پرسپولیس داشت، گفت: اگر بخواهید با موضع صحبت کنید صحبت نمی‌کنم و می‌روم. کمال کامیابی‌نیا تا دقیقه 3 چند بار خطا کرد؟ چرا به او کارت زرد و قرمز داده نمی‌شد! من می‌گویم داور با پرسپولیسی‌ها مهربان بود. به هر حال پرسپولیس پیروز شد و این برد را به این تیم و هواداران‌شان تبریک می‌گویم.

وی در مورد اینکه پول دریافت کرده‌اند یا نه، گفت: 950 میلیون تومان را بین همه بازیکنان تقسیم کرده‌ایم از 2.5 تا 3 و 5 میلیون تومان و در نهایت 70-80 میلیون تومان پول به بازیکنان پرداخت کردیم.

وی با اشاره به توانایی تیمش گفت: بازیکنانم مقابل 60-70 هزار تماشاگر و این فشار خوب بازی کردند امیدوارم مقابل لخویا 3 امتیاز را بگیریم و صعود کنیم؛ عید شما هم مبارک.

وی در مورد اینکه چرا هنگام اخراج برای هواداران پرسپولیس دست زده است، گفت:‌ این دست آخر بود که برای پرسپولیسی‌ها زدم و بیرون رفتم، فوتبال نیاز به این هواداران دارد.

نقص فنی، هواپیمای تهران به مقصد یزد را به فرودگاه مهر اباد بازگرداند