هزینه اقامت مسافران قشم در چادر 20 هزار تومان

Posted by

دختری ۲۰ ساله و ۱۹ مدال رنگارنگ+ تصاویر

یک مقام مسئول در ستاد اجرایی خدمات سفر قشم درباره حداقل هزینه اقامت در این جزیره گفت: نرخ نصب چادر در کمپ پارک‌ها برای هر شب 10 هزار تومان و هزینه نصب چادر در معابر عمومی 20 هزار تومان است.

مرتضی شیخ زاده در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به برنامه های نوروزی جهت رفاه حال مسافران، اظهار داشت: شروع برنامه‌های ستاد تسهیلات سفر برای ایام نورزو از 25 اسفند ماه شروع شده و تا 15 فروردین ادامه دارد و برنامه متنوعی در جهت خدمات رسانی به مسافران نوروزی در نظر گرفته‌ایم.

 وی درباره هزینه‌های سفر هر نفر به منطقه آزاد قشم در ایام نوروز سال گذشته گفت:  سرانه هزینه هر مسافر برای سازمان منطقه آزاد قشم چیزی حدود 150 هزار تومان است که این مبلغ شامل استفاده از آب، سرویس بهداشتی، ساماندهی فضای عمومی و …  می شود.

رییس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی و سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم درباره حداقل هزینه مردم در سفر به این جزیره ادامه داد: به ازای هر شب هزینه نصب چادر در کمپ پارک های جزیره 10هزار تومان و هزینه نصب چادر در معابر عمومی 20 هزار تومان است.        

شیخ زاده افزود: 9 کمپ در نقاط ساحلی جزیره قشم برای مسافران نوروزی تعبیه شده است که دارای امکانات رفاهی از جمله آب شیرین، برق، نمازخانه، پارکینگ، حمام و سرویس بهداشتی و … هستند.

دختری ۲۰ ساله و ۱۹ مدال رنگارنگ+ تصاویر