علت دلخوری سید جلال از رحمتی چیست؟

Posted by

حجت‌الاسلام رئیسی: الان خادم امام رضا(ع) هستم

کاپیتان پرسپولیس مسائلی درباره اختلافاتی که از بازی دربی با سید مهدی رحمتی دارد، مطرح کرد.

به گزارش “ورزش سه”، سید جلال حسینی در مورد پیروزی برابر استقلال خوزستان گفت: از این به بعد تمام مسابقات سخت است؛ خدا را شکر امروز بازی را خیلی خوب شروع کردیم؛ از هوادارانمان تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند، از ما حمایت کردند و توانستیم یک دیدار سخت را مقابل تیمی که در آسیا نتایج خوبی گرفته با برتری تمام کنیم.

او ادامه داد: استقلال خوزستان امروز خوب بازی کرد؛ آنها مهره‌های خوبی دارند که می‌توانند برای هر تیم خطرناک باشند ولی خدا را شکر بچه‌های ما توانستند کنترل بازی را در دست بگیرند؛ موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم و موفق شدیم 3 امتیاز را کسب کنیم.

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به قضاوت بیژن حیدری برای این دیدار اظهار کرد: داور خیلی سوت زد؛ هر برخوردی اتفاق می‌افتاد خطا می‌گرفت در حالی که خیلی از مواقع می‌توانست ادامه مسابقه را اعلام کند.

حسینی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کدورت‌هایش با سید مهدی رحمتی برطرف شده است یا خیر، گفت: با هم صحبت نکردیم اما مطمئنا به‌خاطر فوتبال قهر نمی‌کنیم؛ بعد از دربی مصاحبه‌ای علیه رحمتی انجام ندادم؛ گفتم او مقصر بوده چون پس از پایان بازی به طرف من خوشحالی کرد؛ هنوز هم از او ناراحت هستم.

او درباره مسائل مالی پرسپولیس گفت: بچه‌ها با باشگاه قرارداد دارند و طبق آن پیش می‌روند؛ امیدوار هستم مشکلات نیز برطرف شود.

کاپیتان پرسپولیس با بیان اینکه هنوز از نفت تهران طلبکار هستم، گفت: آنها پول امسال و فصل قبل بازیکنان را نداده‌اند و مطمئنا فصل آینده نیز همینطور خواهد شد.

حسینی اضافه کرد: اصلا برای باشگاه نفت اهمیتی ندارد ممنوع الخروج هستید یا پولی که نگرفتید را باید مالیات بدهید؛ اصلا زحماتی که برای این تیم کشیده‌اید چه می‌شود؛ تمام این مسائل وجود دارد؛ امیدوار هستم بحث ممنوع الخروجی‌ام برطرف شود؛ پولی که نگرفتم، باشگاه آن را پرداخت نمی‌کند و مالیات‌اش را که نمی‌دهم، دست من نیست.

او تاکید کرد: واقعا نمی‌دانم این چه قانونی است که سازمان لیگ و جاهای دیگر دارند؛ اصلا خودم نمی‌دانم چه حرفی می‌زنم چراکه دستمان به هیچ جا بند نیست.

مدافع پرسپولیس در خصوص بحثی که پیرامون تشکیل اتحادیه بازیکنان مطرح می‌شود، گفت: در گذشته آقای مهدوی‌کیا این مسئله را عنوان کرد اما متاسفانه اینجا بازیکنان با یکدیگر نیستند؛ الان یک بازیکن از تیم‌اش پول خود را بگیرد می‌گوید من که پولم را گرفتم و به بقیه کاری ندارم.

حسینی ادامه داد: اگر چند نفر از کاپیتان تیم‌ها بیایند، من نفر اول هستم و کارها را دنبال می‌کنم تا اتحادیه بازیکنان تشکیل شود ولی متاسفانه شرایط طوری است که هیچکس نمی‌آید؛ یعنی باشگاه‌هایی که پول دارند به فکر دیگر تیم‌ها نیستند.

 

حجت‌الاسلام رئیسی: الان خادم امام رضا(ع) هستم